KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 7107232
nr 710 7232
Blandteknik
osignerad, Hässelby slott, 15 x 29
Utrop:
400 kr
Såld:
500 kr
måndag 22 augusti 2011
kl 17:43:30
100 kr
250 kr
200 kr
400 kr
450 kr